-35% na wszystko z kodem: APRIL24 Dodaj kod w koszyku

Blog

Jak wybrać idealną bieliznę erotyczną?
Kusząca i uwodzicielska – taki efekt można osiągnąć z pomocą bielizny erotycznej. Ta seksowna część garderoby pomoże rozpalić zmysły partnera i może okazać się ciekawym elementem gry wstępnej. Bielizna erotyczna to sposób na urozmaicenie życia intymnego oraz podniesienie kobiecej pewności siebie. Czym charakteryzuje się zmysłowa bielizna i jak ją wybrać właściwie?
Czytaj więcej

Większość kobiet nieświadomie nosi niedopasowany do swoich piersi biustonosz. Niewłaściwe dobranie stanika może mieć przykre konsekwencje dla kobiety, nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim zdrowotne. Jakie są najczęstsze pomyłki przy zakupie stanika i do jakich skutków mogą one doprowadzić?

Czytaj więcej
Piersi to duma każdej kobiety. Wiele pań chce mieć je piękne i zdrowe, wiele z posiadaczek poświęca im także dużo czasu i uwagi. Popularny kanał na Youtube’ie- Buzzfeed przeprowadził badania nad sposobem, w jaki patrzymy na ludzi podczas pierwszego spotkania oraz na jakie rejony ciała pada nasz wzrok. Nie będzie tu zaskoczeniem, że zaraz po twarzy klatka piersiowa jest elementem ciała, na które zwracamy największą uwagę, w dodatku zasada ta powtarza się u obu płci, niezależnie, czy na kobietę patrzył mężczyzna, czy robiła to druga kobieta! Okazuje się więc, że i panów, i panie biust przyciąga tak samo. Nic dziwnego, w końcu od wieków uznawany jest za jeden z najważniejszych atrybutów. Ozdabia oraz, o ile nie przede wszystkim, spełnia rolę pokarmową dla nowonarodzonych dzieci. Piersi z naukowego punktu widzenia są zmodyfikowanymi gruczołami potowymi potrafiącymi produkować pokarm, które kształtują się już we wczesnym życiu płodowym. Zgodnie z oczywistą zasadą – piękne jest zdrowe, dlatego należy bacznie obserwować stan biustu oraz zadbać o jego kondycję. Jak zatem to robić? Otóż sposobów jest zaskakująco wiele, w dodatku nie wszystkie są szczególnie drogie czy czasochłonne.
Czytaj więcej
Sztuka doboru biustonosza to nadal temat niezbadany dla wielu Polek. W programach mówiących o zmianie sposobu ubierania, jedną z najpopularniejszych kwestii jest właśnie zakup odpowiedniej bielizny, a przede wszystkim stanika. Ile może zdziałać dobry biustonosz próbowały w Europie pokazać Trinny i Susanna rozbierając kobiety z całego kontynentu i pokazując im, że biust ma znaczenie! Nie ulega wątpliwości, że biust jest atutem każdej kobiety! Powinnyśmy go eksponować i podkreślać, a pomóc w tym może odpowiedni rozmiar i fason biustonosza. Dobór garderoby zaczyna się właśnie od tego, czego z pozoru nie widać.
Czytaj więcej
pixel