-40% na wszystko z kodem: PREZENT24

Kod został skopiowany do schowka!

Płyny do prania bielizny Soak

( ilość produktów: 4 )

Płyny do prania bielizny Soak

Proszek do prania ręcznego nigdy nie będzie tak delikatny, jak płyn. A znalezienie płynu do ręcznego prania, który będzie w pełni bezpieczny dla naszej skóry, a jednocześnie skutecznie odświeży bieliznę to nie lada wyzwanie! Znaleźliśmy jednak taki produkt i wprowadziliśmy do oferty sklepu płyny do prania ręcznego SOAK. To wyprodukowane w Kanadzie łagodne detergenty, które sprawdzą się do prania bielizny, dziecięcych ubranek oraz odzieży wykonanej z naturalnych i delikatnych materiałów jak np. wełna czy jedwab. Płyny SOAK są w pełni przyjazne środowisku, wykorzystane do ich produkcji składniki są w 100% pochodzenia roślinnego, a opakowania zostały wykonane z surowców z recyklingu. Nie wymaga płukania! Po namoczeniu w płynie przez 20-30 minut wystarczy odcisnąć lub wykręcić nadmiar wody dzięki czemu oszczędzamy nie tylko czas, ale także wodę. Jeżeli Twoja pralka ma program do prania bardzo delikatnych rzeczy – możesz także użyć go do prania w pralce.

Jeżeli już zdecydujesz się na pranie bielizny w pralce, koniecznie wybierz możliwie najdelikatniejszy program, niską temperaturę oraz wolne wirowanie. Przydatnymi akcesoriami, które pomogą chronić bieliznę są: zapobiegający zaciągnięciom worek do prania bielizny do którego warto wrzucać biustonosze, majtki, a także rajstopy i skarpetki, a także kula do prania, która skutecznie zapobiegnie powstaniu zagięć na biustonoszach termicznie formowanych oraz usztywnianych.

Wydajność płynu SOAK

Do 5 litrów letniej wody należy dodać 5 ml płynu – mniej więcej tyle wystarczy na jedno pranie. Butelka 375 ml wystarczy zatem na około 75 prań, a butelka 90 ml na 18 prań. SOAK dostępny jest także w saszetkach o pojemności wystarczającej na jedno pranie – to idealny wybór na podróż lub do przetestowania np. w celu wybrania ulubionego zapachu.

pixel