-40% na wszystko z kodem: JULY24

Kod został skopiowany do schowka!

Wkładki do biustonosza

( ilość produktów: 8 )
Kolor podstawowy

Wkładki do biustonosza

Wkładki do biustonosza to skuteczny i szybki sposób na optyczne powiększenie biustu. Polecamy je wszystkim paniom, którym zależy na wymodelowaniu piersi i nadaniu im pożądanego kształtu. 

Rodzaje wkładek do biustonosza

W naszej ofercie dostępne są m.in. wkładki do biustonosza z pianki, które wyróżniają się sprężystością i lekkością. Po ich odpowiednim umieszczeniu w kieszonkach stanika zapewniają świetny efekt i pewne podtrzymanie. Z powodzeniem mogą być zakładane na co dzień, jak i na szczególne okazje.

W naszym asortymencie można znaleźć również wkładki silikonowe do biustonosza, które charakteryzują się miękkością i doskonałym dopasowaniem do naturalnego kształtu piersi. Dodatkowo zapewniają im proporcjonalny wygląd, jędrność oraz wrażenie pełności. Wkładki powiększające do biustonosza są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych: czarnym, białym, beżowym i przeźroczystym, dzięki czemu bez problemu można je dopasować do różnej bielizny.

Do jakich stylizacji sprawdzą się wkładki do stanika?

W zależności od tego, jakiego efektu oczekujesz, sprawdź różne rodzaje naszych wkładek. Każda z nich daje efekt powiększenia, a dodatkowo:

  • modelujące zbliżają do siebie piersi, eksponując dekolt,
  • extra push up najmocniej powiększają, dodatkowo unoszą biust,
  • <unoszące delikatnie korygują kształt, ich działanie skupia się na uniesieniu biustu

Nasze wkładki różnią się także sposobem noszenia. W ofercie mamy samoprzylepne (przykleja się je do miseczek biustonosza) i wkładane do kieszonek stanika. Pamiętaj, aby te samoprzylepne po każdym użyciu przemyć ciepłą wodą z mydłem.

Naszych wkładek użyjesz nie tylko do sukienek i bluzek, w których chcesz wyeksponować biust. Równie dobrze sprawdzą się na plaży, użyte do kostiumu kąpielowego lub na siłowni do stanika sportowego. W obu przypadkach, ze względu na twój wzmożony ruch w tych miejscach, polecamy wszycie wkładek.

Komu polecamy nasze wkładki?

Wkładki do biustonosza polecamy każdemu, kto chce:

  • powiększyć biust, ale bez ingerencji medycznej,
  • wyrównać asymetrię piersi,
  • skorygować kształt,
  • unieść biust.

Wkładki piankowe czy silikonowe?

Wszystko zależy od efektu, jakiego oczekujesz. Wkładki z pianki wszyjesz w biustonosz, dzięki czemu będziesz miała pewność, że pozostaną w jednym miejscu przez cały dzień. Dodatkowo możesz je samodzielnie przycinać, co pozwoli ci dostosować ich kształt i wielkość do swoich potrzeb.

Wkładk silikonowe natomiast są bardzo miękkie i szybko przystosowują się do temperatury ciała, imitując tym samym prawdziwe piersi. A jeżeli zależy ci na tym, żeby wkładki były praktycznie niewidoczne, polecamy nasze wkładki żelowe. Są równie miękkie jak silikonowe, ale wyróżnia je przeźroczystość.

Wkładki powiększające do biustonosza są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu bez problemu można je dopasować do różnej bielizny.

Jeżeli masz jakieś pytania albo wątpliwości, skorzystaj z dostępnej na naszej stronie opcji zadaj pytanie albo sprawdź zakładkę FAQ, w której publikujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

pixel