-40% na wszystko z kodem: JUNE24

Kod został skopiowany do schowka!

Push up, czyli sztuka powiększania biustu!

2016-01-29

Push up, czyli sztuka powiększania!Sztuka doboru biustonosza to nadal temat niezbadany dla wielu Polek. W programach mówiących o zmianie sposobu ubierania, jedną z najpopularniejszych kwestii jest właśnie zakup odpowiedniej bielizny, a przede wszystkim stanika. Ile może zdziałać dobry biustonosz próbowały w Europie pokazać Trinny i Susanna rozbierając kobiety z całego kontynentu i pokazując im, że biust ma znaczenie! Nie ulega wątpliwości, że biust jest atutem każdej kobiety! Powinnyśmy go eksponować i podkreślać, a pomóc w tym może odpowiedni rozmiar i fason biustonosza. Dobór garderoby zaczyna się właśnie od tego, czego z pozoru nie widać.

Po pierwsze: dobierz rozmiar!Dobranie odpowiedniego rozmiaru należy rozpocząć od zmierzenia obwodu pod biustem. Mierzy się go na wydechu, stojąc prosto. Miarkę należy przyłożyć poziomo, bezpośrednio pod piersiami, lekko dociskając ją do ciała. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie wymiaru w biuście. Miarę krawiecką należy przyłożyć do piersi w ich najszerszym punkcie, mniej więcej na wysokości brodawek. Postaraj się, aby miara dobrze przylegała do ciała. Możesz nieznacznie pochylić się do przodu, co pozwoli uzyskać bardziej precyzyjny wynik. Pomiaru najlepiej jest dokonywać w biustonoszu innym niż push-up. Uzyskane w ten sposób wymiary sprawdź w tabeli rozmiarów, co pozwoli Ci znaleźć właściwy rozmiar.

Stanik Push Up? Co to takiego?Biustonosze push up największą popularnością cieszą się wśród kobiet drobnej budowy. Posiadaczki niedużego biustu często postrzegają swoje piersi jako małe i pragną je optycznie powiększyć. Jest to możliwe dzięki specjalnej konstrukcji biustonosza, a także dodatkowym wkładkom, które unoszą, zbierają i modelują biust, dając efekt wizualnego powiększenia. Większość biustonoszy push up dostępna jest z wyjmowanymi wkładkami, które są umieszczone w specjalnych kieszonkach. Dostępne są także biustonosze push up z miską formowaną termicznie, w których dodatkowe wypełnienie stanowi integralną część całej miseczki. Wbrew pozorom, z zalet biustonosza push up mogą korzystać także Panie z większym biustem. W ich przypadku usztywniona miska oraz odpowiednia konstrukcja biustonosza, ma przede wszystkim za zadanie uwydatnić i wyeksponować piersi poprzez ich uniesienie i zebranie do środka.

Skąd wiedzieć czy Twój push-up dobrze leży?Mierząc każdy biustonosz powinnaś zwrócić uwagę na trzy podstawowe kwestie: odpowiednio dobrany obwód, prawidłowa wielkość miseczki oraz dobrze wyregulowane ramiączka. Obwód: Zwróć uwagę na to, czy Twój biustonosz nie jest zbyt luźny lub zbyt ciasny. Zarówno obwód jak i fiszbiny powinny dobrze przylegać do ciała. W przypadku gdy biustonosz jest za duży, obwód może przesuwać się ku górze, a miseczki mogą ?nachodzić? na biust. Jak to sprawdzić? Wystarczy, że podniesiesz ręce do góry i przyjrzysz się czy pojawiają się wyżej opisane problemy. W przypadku gdy biustonosz jest zbyt ciasny, może on powodować dyskomfort, pozostawiać ślady na ciele, czy też uniemożliwiać swobodne oddychanie.

Miseczki powinny gładko przylegać do ciała na całej powierzchni. Powinny być ?wypełnione? piersiami, a ich materiał nie może marszczyć się. Piersi powinny mieścić się w miseczkach biustonosza i nie mogą z nich ?wychodzić?. Uwagę należy zwrócić także na fiszbiny. Nie mogą one odstawać ani przecinać piersi. Powinny obejmować całe piersi i być skierowane mniej więcej w środek pachy. Środek biustonosza powinien natomiast przylegać do mostka. Ramiączka: Prawidłowo wyregulowane ramiączka nie powinny spadać z ramion podczas noszenia, a także sprawiać bólu czy pozostawiać trwałych śladów na ramionach. Pamiętaj, że to przede wszystkim obwód biustonosza, a nie same ramiączka utrzymują biust. Jeśli skrócenie ramiączek sprawia, że obwód biustonosza podnosi się do góry, oznacza to, że jest on za luźny.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2016
pixel