-40% na wszystko z kodem: PREZENT24

Kod został skopiowany do schowka!

Rajstopy wyszczuplające

( ilość produktów: 4 )
Rozmiary
Kolor podstawowy

Rajstopy wyszczuplające

Jak działają rajstopy wyszczuplające i modelujące?

Bielizna modelująca jest coraz częściej wybierana nie tylko od święta, a także na co dzień. Rajstopy wyszczuplające i modelujące, czyli inaczej tzw. rajstopy funkcyjne swój efekt wyszczuplenia i wysmuklenia sylwetki zawdzięczają elastycznym włóknom, które formują ciało, nadając mu łagodniejsze linie.

Wybór idealnych rajstop wyszczuplających

Kupując rajstopy wyszczuplające brzuch lub rajstopy modelujące pośladki warto pamiętać o tym, że ten rodzaj bielizny powinien być dobierany z ogromną uwagą, kluczem do udanych zakupów jest odpowiedni rozmiar rajstop wyszczuplających. Tylko w odpowiednim rozmiarze rajstopy będą skutecznie pełnić swoje funkcje i zapewniać atrakcyjny wygląd naszej stylizacji.

Różnorodność rajstop wyszczuplających na rynku

Oferta rajstop modelujących GORTEKS zawiera zarówno jasne, polecane do dziennych stylizacji, jak i czarne rajstopy wyszczuplające, polecane przede wszystkim na wieczorne wyjścia. Do przylegających kreacji warto sięgnąć po rajstopy unoszące pośladki. Nasze rajstopy push-up dodatkowo skutecznie modelują biodra, a przy tym występują w wersji półmatowej, dzięki czemu korzystnie wyglądają na zdjęciach, nawet tych robionych z lampą!

Jeżeli zależy Ci na efekcie wysmuklenia sylwetki, wybierz rajstopy wyszczuplające z bardzo wysokim stanem. Tego typu rajstopy modelujące sylwetkę z pewnością dodadzą Ci pewności siebie i optycznie odejmą kilogramów!

Rajstopy wyszczuplające a zdrowie

Bez wątpienia najlepsze rajstopy wyszczuplające to te, które są bezpieczne dla naszego zdrowia. Nawet najwyższej jakości rajstopy korygujące, które nie będą dobrane do wzrostu i wagi mogą okazać się szkodliwe. Dlatego właśnie podczas zakupów należy pamiętać, że skuteczność rajstop modelujących brzuch i biodra nie rośnie gdy wybieramy mniejszy rozmiar. Jest to niestety błąd nagminnie popełniany przez Klientki. Nieodpowiednio dobrana, zbyt mała bielizna wyszczuplająca brzuch nie dość, że negatywnie wpływa na krążenie, to może sprawiać, że w miejscu zakończenia rajstop powstaną niechciane fałdki i wałeczki.

Czy warto nosić rajstopy modelujące sylwetkę?

Odpowiednie rajstopy wyszczuplające, do każdej stylizacji dodadzą schludności i elegancji. Bielizna wyszczuplająca Gorteks to prosty, wygodny i niedrogi sposób na natychmiastowy zastrzyk pewności siebie, który jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Sprawdź ofertę i poznaj inne sposoby na wyszczuplenie, m.in. nasze majtki wyszczuplające i wyglądaj olśniewająco w każdej kreacji!

pixel