-40% na wszystko z kodem: JULY24

Kod został skopiowany do schowka!

O nas

Witajcie, to my, firma GORTEKS

Nasza firma już od prawie 30 lat produkuje bieliznę damską. Nazwa brandu GORTEKS wywodzi się od dwóch słów - „gorseciarstwo” i „tekstylia”. Gorseciarstwo to inaczej szycie gorsetów, biustonoszy i pasów do pończoch, a tekstylia to po prostu wszystkie wyroby włókiennicze, czyli tkaniny, dzianiny, koronki etc.

Firma rodzinna

Jesteśmy firmą rodzinną, której korzenie sięgają aż do 1994 roku. Produkujemy w Polsce, w Białymstoku. Korzystamy z surowców od najlepszych europejskich i światowych dostawców. Szyjemy na mniejsze, większe biusty, szersze, węższe ramiona, wystające mostki, piersi jędrne i bardziej wiotkie, na biodra pełniejsze i te mniej pełne. Uważamy, że nie ma jednego kanonu piękna. Każdy z nas potrzebuje wyrażenia siebie, podkreślenia swojego charakteru między innymi poprzez bieliznę wygodną dla ciała, ale i uwydatniającą to, co nam w duszy gra.

Zatrudniamy ponad 100 osób

W GORTEKS na co dzień pracuje ponad 100 osób, które dbają o to, żeby bielizna dobrze się nosiła, służyła długo i sprawiała uśmiech na Waszej twarzy. Jesteśmy żywym organizmem, który bez poszczególnych składowych nie działałby jak należy. Choć kobiety, to aż 94% pracowników GORTEKSu, równie mocno cieszymy się z obecności pierwiastka męskiego w naszym zespole.

3xR rozwój, rozwój, rozwój!

Nieustannie staramy się ewoluować razem z Waszymi bieliźnianymi preferencjami. Wy prosicie – my realizujemy. Dzięki Waszym sugestiom i propozycjom możemy się rozwijać i tworzyć bieliznę jeszcze bardziej dopasowaną do preferencji jej użytkowników. Staramy się, żeby każdy znalazł tu coś dla siebie, bez względu na to czy jest fanem bogatych koronek, czy bazowych biustonoszy na co dzień. Nie ograniczamy się tylko do biustonoszy i majtek, w naszej ofercie znajdziecie również bogaty wybór akcesoriów bieliźnianych, odzieży do noszenia ,,po domu" i wyrobów pończoszniczych.

Cieszymy się, że nas wybraliście i życzymy udanego noszenia!

pixel