-40% na wszystko z kodem: JUNE24

Kod został skopiowany do schowka!

Kobieta kobiecie kobietą!

2022-03-08
Kobieta kobiecie kobietą!


Legenda głosi, że gdy żona dzwoni do 3 kolegów swojego męża i pyta, gdzie jest, bo właśnie go szuka, to 3 z nich odpowiada, że siedzą razem i oglądają mecz, a mężowi rozładował się telefon. A czy tak zwana „solidarność jajników” jest równie powszechna i silna?  

 

 

 

 

Who run the world?

Żyjemy w czasach ogromnych zmian w społeczeństwie. Bardzo trudno jest mówić o kobiecości i męskości, aby nikogo nie urazić i nie popełnić gafy. Nazwanie kobiet płcią piękną to w niektórych środowiskach może być już duże faux pas! To, czym jest owa kobiecość także zdaje się zmieniać, a właściwie ile osób, tyle definicji tego słowa. Oczywiście nie żyjemy w Utopii, ale świadomość społeczna wzrasta z roku na rok, a młode dziewczyny są wychowywane już w nieco innym środowisku niż jeszcze nawet 20 lat temu. Dzisiaj nikogo nie dziwią kobiety w zespole naukowców, za kółkiem autobusu lub TIRa. Dziewczyny profesjonalnie dbają o cerę, hodują kwiaty, praktykują jogę, jeżdżą motocyklami, podnoszą ciężary i wiele więcej. Pomimo nadal funkcjonujących w wielu środowiskach schematów tego, co powinna i do czego stworzona jest kobieta, dziś znacznie prościej jest robić to, co chcemy, ponieważ dostaniemy WSPARCIE OD INNYCH KOBIET.  

 

A może by tak… świętowanie Dnia Kobiet w kobiecym gronie?

A może by tak… świętowanie Dnia Kobiet w kobiecym gronie?    

 

 

Tak, dokładnie! SIOSTRZEŃSTWO is now A THING!

Owszem, są Panie, które lubią plotkować, byle plotkować i kompletnie brak im empatii. Istnieją też mężczyźni, którzy traktują kobiety przedmiotowo i są nieuczciwi wobec innych mężczyzn. Toksyczne osoby zdrowo jest wyeliminować z życia bez względu na ich płeć. Więc…nie dajmy sobie wmówić, że kobieta kobiecie kobietą i że to oznacza coś złego! Kobiety, obalajmy ten krzywdzący stereotyp w którym utarło się, że kobiece środowisko jest toksyczne i pełne zawiści!  

#girlsgang

#girlsgang

 

Zamiast goździka!

My ze swojej strony chcemy wszystkim kobietom życzyć życia w zgodzie ze sobą oraz wyrozumiałości dla innych kobiet chcących żyć w zgodzie ze sobą. Absolutnie nie jesteśmy zwolenniczkami wojny płci, nie uważamy, że kobiety są gorsze lub lepsze. Są inne. W wielu kwestiach tylko kobieta zrozumie inną kobietę naprawdę dobrze - dlatego tak ważne jest, żebyśmy się wspierały.  

 

Nie szczędźmy dziś komplementów przyjaciółkom!

Nie szczędźmy dziś komplementów przyjaciółkom!

 

Zdjęcia do tego wpisu pochodzą z zeszłorocznej pełnej ciepła sesji wykonanej przez Monikę Manikowską. Uwielbiamy do nich wracać! Jeżeli jesteście ciekawi historii cudownych kobiet ze zdjęć zapraszamy do wpisu z naszego bloga. 

Podczas tej sesji działa się magia!

Podczas tej sesji działa się magia!

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2022
pixel