-40% na wszystko z kodem: JUNE24

Kod został skopiowany do schowka!

Trochę słońca... czyli fotorelacja kulis sesji do kolekcji Wiosna-Lato 2023

2022-12-12
Trochę słońca... czyli fotorelacja kulis sesji do kolekcji Wiosna-Lato 2023

Dziś ogrzewamy (siebie i Was) naszymi wspomnieniami z sesji do kolekcji Wiosna-Lato 2023. Zapraszamy Was do Siedliska „Bajka”, gdzie w sielskim i uroczym otoczeniu pewnego sierpniowego dnia powstały zdjęcia do najbliższej kampanii…

 

Za makijaż oraz zdjęcia odpowiadał zgrany team z Cinematic Production. Była to nasza kolejna współpraca, z której jesteśmy niezwykle zadowoleni (mamy nadzieję, że obustronnie :)). Grono modelek w Letnisku było większe niż zwykle – do Gabi oraz Agaty dołączyła suczka Chiara, która (w zamian za parówki) pozowała niczym rasowa modelka.

 

   

   

 

Atmosfera na planie była naprawdę gorąca. Do ostatniej chwili pogoda w dniu sesji była niepewna co kosztowało nas sporo nerwów. Przez kilka dni intensywnie analizowaliśmy wszelkie dostępne prognozy, ale finalnie słońce dopisało tak, że lepiej nie mogliśmy sobie tego wymarzyć! Dzięki temu udało nam się uzyskać na zdjęciach klimat sielskiego, leniwego weekendu za miastem. Właśnie taka miała być ta kolekcja – klasyczna, ale jednocześnie dziewczęca i niewymagająca eleganckiej oprawy w stylu glamour, chociaż w razie potrzeby większość modeli sprawdzi się i w bardziej formalnych okolicznościach.

 

   

 

Niepisane letnie zasady mówią jasno, że w upalne dni pod jasnymi ubraniami najlepiej wyglądają beżowe biustonosze. Z tego powodu w kolekcji pojawią się takie modele i to w ilości większej niż 2! Dla fanek ciemnej bielizny także mamy kilka propozycji – bez obaw!    

 

    

 

Nasz faworyt z tej kolekcji? Nie potrafimy zdecydować się na jeden model, ale może… lawendowa Pamela? Po odsłonie w butelkowej zieleni oraz głębokim szafirowym kolorze, optymistyczny fiolet wydaje się być bardzo miłą odmianą. 

 

   

   

 

Czy spodobało nam się na tyle, że nabraliśmy odwagi do organizowania zdjęć poza studiem fotograficznym? Nie zaprzeczamy!

Dajcie znać jak podobają Wam się zdjęcia. Jesteśmy ciekawi, czy na zdjęciach znalazł się model na którego premierę będziecie czekać z utęsknieniem! Ta kolekcja jak każda wymagała dużo pracy, ale satysfakcja po zobaczeniu bielizny, którą wcześniej widzieliśmy tylko na projektach uszytej na potrzeby sesji oraz gotowych zdjęć wynagrodziła nam to wszystko z nawiązką. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku bielizna Gorteks będzie jeździć z #gorteksgirls na wszystkie letnie wyjazdy!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2022
pixel