-40% na wszystko z kodem: JULY24

Kod został skopiowany do schowka!

Triki na podniesienie biustu

2023-10-20
Triki na podniesienie biustu

Sposoby na podniesienie biustu

Niestety upływający czas, duży rozmiar, karmienie piersią, wahania wagi czy nawet noszenie nieodpowiednio dobranej bielizny sprzyjają utracie jędrności biustu. Jest to absolutnie normalne i nie ma potrzeby z tym walczyć - mimo wszystko nawet osoby akceptujące nadchodzące wraz z wiekiem zmiany w ciele mogą chcieć od czasu do czasu zrobić coś, by ich dekolt wyglądał bardziej atrakcyjnie. Całe szczęście triki na podniesienie biustu są w większości proste i łatwe do wprowadzenia w życie, więc wcale nie trzeba od razu uciekać się do sięgania po skalpel – podniesienie biustu bez implantów jest możliwe :)  

Jak ekspresowo podnieść biust? Jak podnieść piersi bez operacji?

Najszybszy sposób na uniesienie biustu, to odpowiednia postawa. Naturalnie wyprostowane plecy i ściągnięte łopatki nie dość że sprawią, że piersi będą wyglądały na uniesione, to dodatkowo doda nam pewności siebie. Jaki biustonosz do podniesienia biustu będzie najlepszy? Wbrew pozorom wcale nie trzeba koniecznie decydować się na model push-up. Wiele biustonoszy usztywnianych, a nawet miękkich także uniesie, a dodatkowo zbierze piersi do środka. Rozmiar biustonosza i jego odpowiednie założenie też są bardzo istotne: rozmiar i kształt miseczki oraz obwód także wpływają na to, jak prezentuje się biust. Zbyt duży obwód lub niewyregulowane ramiączka sprawią, że stanik nie będzie miał właściwości unoszących.

Podniesienie biustu taśma

Do kreacji, do których nie pasuje klasyczny biustonosz polecamy podniesienie biustu taśmą do modelowania biustu. Jej zakładanie wcale nie jest tak trudne, jak się wydaje. Podstawą jest odpowiedni instruktaż i odtłuszczenie skóry (np. za pomocą wacika nasączonego alkoholem). Zastanawiasz się czym podnieść duży biust? Do niego także taśmy sprawdzą się doskonale.  

 

Naturalnie wyprostowana postawa natychmiastowo odejmuje nam kilogramów i lat i sprawia, że biust, ale i cała sylwetka dużo lepiej.

 

  

Drugim najszybszym sposobem na uniesienie biustu jest dobór odpowiedniego biustonosza lub np. oklejenie piersi taśmą do biustu.

 

Podniesienie biustu bez operacji – złudzenia optyczne!

Najprostszym sposobem na optyczne uniesienie biustu jest unikanie ciemnych kolorów odzieży na górnych partiach ciała i zastąpienie ich bielą, beżami, czy innymi jasnymi barwami. Jasne kolory sprawią, że piersi będą wyglądały na uniesione. Jeżeli mówimy już o złudzeniach optycznych, to ciemny golf nie będzie korzystnym wyborem dla osób, które obawiają się tego, że ich biust będzie wyglądał na niżej osadzony.

Także to, jak wygląda skóra dekoltu nie jest obojętne! Przede wszystkim należy pamiętać o jej nawilżeniu. Świetnym nawykiem jest smarowanie dekoltu podczas pielęgnacji twarzy. Także samobadanie (badanie palpacyjne), które należy wykonywać co miesiąc w ramach profilaktyki raka piersi jest dobrą okazją do zadbania nie tylko o zdrowie, ale także i jędrność skóry! Do badania użyj nawilżającego olejku lub większej ilości ulubionego balsamu.

 

 

  Sposobów na podniesienie biustu jest sporo, a większość z nich nie należy do drastycznych rozwiązań (jak operacje plastyczne). Po pierwsze - odpowiednia postawa działa cuda! Po drugie, dobrze dobrany biustonosz pomaga skutecznie walczyć z grawitacją zapewniając natychmiastowy efekt. Jeżeli zaś masz w sobie dużą dozę motywacji i samozaparcia, warto włączyć do swojej rutyny ćwiczenia wzmacniające klatkę piersiową, które wpływają na rozwój mięśni „utrzymujących” piersi.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2023
pixel