-40% na wszystko z kodem: JUNE24

Kod został skopiowany do schowka!

Poznaj nasze inspiracje do kolekcji Jesień/Zima 2022

2022-06-24
Poznaj nasze inspiracje do kolekcji Jesień/Zima 2022

Co grało nam w duszy, gdy powstawała nowa kolekcja? Jaki klimat panował na sesji zdjęciowej? Czy architektura może inspirować do tworzenia setów bielizny? Zobaczcie co planujemy dla Was w nadchodzącym sezonie!

Kwitnący ogród w ciepłą noc

 

  Co zainspirowało nas do stworzenia modelu MONA? Przyjęcie w kwitnącym ogrodzie w letnią, gorącą noc, które przeciągnęło się prawie do samego świtu. Uznaliśmy, że cudownie byłoby mieć możliwość wracać do takiego momentu w długie, jesienne wieczory. Długo szukaliśmy materiału, który będzie zarówno odpowiedni pod względami technicznymi, jak i wizualnymi. W końcu znaleźliśmy i BINGO! Stanęło na szwajcarskim hafcie w kolorze głębokiego granatu. Mamy nadzieję, że podzielicie nasz entuzjazm na temat tego modelu.  

 

Ogród nocą 

 

Gotyckie zdobienia

 

  Model GABI wykonany jest z koronki w roślinny wzór, która już po pierwszym rzucie oka skojarzyła nam się ze zdobieniami na fasadach oraz oknach gotyckich budowli. Nie było już odwrotu i ten model MUSIAŁ powstać. Trochę mroczny, obficie zdobiony… Jesteśmy ciekawi, czy znajdzie swoje fanki? To, że styl gotycki rozwinął się głównie na podstawie budowli sakralnych XII wiecznej Europy nie znaczy, że nie może on zainspirować do stworzenia XXI wiecznej bielizny! A dla osób preferujących nieco mniej mroczne klimaty -  na sezon Wiosna-Lato2023 zaplanowaliśmy ten model także w beżu.    

 

Gotyckie zdobienia 

 

Karnawał w Wenecji

 

  Wenecja? Pierwsze skojarzenie to obchodzony z przepychem, wręcz teatralny karnawał. To wydarzenie, w którym szampańska zabawa łączy się ze sztuką popchnęło nas do stworzenia setu bielizny we włoskim stylu. Pojawiają się tu kuszące przezroczystości na majtkach i body z miseczkami push-up (o które od dłuższego czasu mieliśmy wiele pytań). Tak, jak maski weneckie, które zostawiają pole dla wyobraźni, model VENETO pomimo tego, że jest z koronki, nie odsłania zbyt wiele ciała przez co potrafi jeszcze bardziej pobudzić zmysły.    

 

Weneckie maski

 

Mniej to nowe więcej

 

  Cenimy sobie balans, dlatego po gotyckich koronkach oraz bogatych zdobieniach zapragnęliśmy oddechu i odrobiny prostoty. Tak powstał model ZARA. Bezsprzecznie matematyka jest królową nauk, ale w tym wyjątkowym przypadku, wbrew jej zasadom MNIEJ = WIĘCEJ. Dzięki prostemu fasonowi, który nie przyciąga nadmiernie uwagi, na pierwszy plan ma szansę wyjść osobowość i naturalna uroda noszącej go osoby. Dobrze wsparty biust i majtki z wyższym stanem delikatnie modelują sylwetkę, jednocześnie dodając pewności siebie. ZARA przypadnie do gustu fankom minimalizmu i nowoczesnego stylu. Ten model dostępny będzie w najbardziej popularnych kolorach: czarnym i beżowym. Absolutną nowością jest miękki, pozbawiony drutów wariant zaprojektowany na duże biusty, który, jesteśmy tego pewni, podbije rynek wygodnych bezdrutowców!    

 

Minimalizm   

 

 

  To tylko część nowej, pełnej niespodzianek kolekcji Jesień/Zima 2022… Pierwszy raz w naszej ofercie pojawi się biustonosz dla mam karmiących oraz aż kilka dodatkowych modeli w konstrukcjach opracowanych specjalnie dla dużych biustów. Mamy nadzieję, że dzięki temu paczka #gorteksgirls będzie mogła być jeszcze bardziej różnorodna!

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2022
pixel