-40% na wszystko z kodem: JUNE24

Kod został skopiowany do schowka!

Poradnik jesieniary (z wątkiem bieliźnianym w tle)

2022-10-13
Poradnik jesieniary (z wątkiem bieliźnianym w tle)

Nadeszła jesień i nie ma co ukrywać – nadszedł czas na wzmocnioną dawkę self care pod każdą postacią! W poniższym tekście szukamy jasnej strony jesieni i podsuwamy Wam kilka pomysłów na jej celebrowanie. Krótko mówiąc: zapraszamy na poradnik o karmieniu wewnętrznej jesieniary.    

Jesienna aura to nie problem

Krótkie dni i długie wieczory nie na wszystkich wpływają dobrze. Zwłaszcza w okresie przesilenia jesiennego oraz zmiany czasu na zimowy możemy czuć się lekko zmęczeni i przygnębieni. Nasz sposób? Bezwstydne lenistwo! Uczucie zmęczenia to sygnał od organizmu wołającego o relaks i odpoczynek. Nie walcz z tym! Przygotuj sobie klasyczny zestaw jesieniary: kocyk, termofor, kubek napełniony ulubionym ciepłym napojem i pyszną przekąskę. Korzystaj z tego sposobu tak często, jak potrzebujesz :)

 

 

Wygodne modele które świetnie sprawdzą się pod dres: ZARAVALENTINA (wejdzie do sprzedaży w okolicy połowy października)

 

Czy jesień musi być smutna?

Nie! Zrób sobie święto i spędź czas ze sobą lub kimś bliskim! Brak okazji nie jest powodem do rezygnacji ze świętowania. Potraktuj siebie jakbyś miała urodziny lub jakbyś nagradzała się za jakiś sukces: weź relaksującą kąpiel zamiast szybkiego prysznica, załóż na siebie piękną bieliznę, wycisz telefon i ciesz się wolnym czasem, którego jesienią jest jakby więcej (też tak macie?). 

 

 

Nasze propozycje modeli w których poczujesz się wyjątkowo, to: RUMI oraz VENETO (pojawi się w sklepie jeszcze w październiku)

 

Romantyzowanie życia jesienią

Złam rutynę i pozwól jesiennemu, buremu marazmowi, by odszedł w zapomnienie! Mamy na to pomysł! Wybierz się do przytulnej kawiarni, ale zrób to inaczej niż zawsze – idź sama! Zamów kawę lub lampkę wina, których nigdy dotąd nie próbowałaś i skuś się na kawałek ciasta, jeżeli tylko czujesz taką potrzebę. Poczytaj książkę, a gdy to Cię znudzi, obserwuj otoczenie i ludzi dookoła. Zauważ detale, których nie dostrzegasz w codziennym biegu i nie szczędź uśmiechów nieznajomym. Zaskoczysz się jak wielu z nich je odwzajemnia.

 

 

Na taki wypad polecamy model PORTO w kolorze śliwki z naszej jesiennej kolekcji. Pojawi się w sprzedaży już w listopadzie! 

 

Jesień w parku

Uwolnij wewnętrzną romantyczkę i idź na długi spacer. Pozbieraj największe kasztany i przynieś do domu naręcze złotych liści nie zastanawiając się - PO CO? Weź aparat fotograficzny i poszukaj najpiękniejszych miejsc, a po drodze weź na wynos gorącą herbatę. Jesień można lubić lub nie, ale pamiętaj, że jak każda inna pora roku – minie. Dlatego warto na chwilę zwolnić i zaobserwować zmiany jakie nastąpiły po lecie. Nikomu nie musimy chyba wspominać o dodatkowych zaletach ruchu na świeżym powietrzu :)

 

 

Na spacer wybierz ulubioną bieliznę. Czujemy, że modele LIBBY lub HEIDI mogą stać się jednymi z nich.    

 

   Wygląda na to, że kolekcja na jesień i zimę 2022 została stworzona z myślą o jesieniarach :) Jak zapewne zauważyłaś, pojawiły się tu bardziej stonowane kolory niż w tej na sezon WL 2022, wśród nowości najbardziej jesienny wydaje się być PORTO w nowym wydaniu – ciemnego fioletu przywodzącego na myśl dojrzałą śliwkę węgierkę. Także mnogość wzorów liściastych jest tu nieprzypadkowa (LIBBY, SENTO). Mamy nadzieję, że niezależnie od tego, jakie są Twoje sposoby na walkę z jesienną chandrą ­– znajdziesz w naszej ofercie coś, co poprawi Ci nastrój nie tylko w chwili zakupu, ale także później, przy każdym założeniu, przez długie miesiące lub nawet lata.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2022
pixel