-40% na wszystko z kodem: JUNE24

Kod został skopiowany do schowka!

Maseczki ochronne marki Gorteks. Pomagamy!

2020-05-26
Maseczki ochronne marki Gorteks. Pomagamy!
Pomagamy. Bo tak trzeba, bo możemy, bo pomaganie daje pozytywny zastrzyk energii w całym naszym zespole - co w tych wyjątkowo trudnych czasach, jest po prostu na wagę złota. A może na wagę środka dezynfekującego? Niestety, takie mamy czasy! Dlatego, kiedy usłyszeliśmy, że brakuje maseczek dla służby zdrowia, nie wahaliśmy się ani sekundę. Cały zespół ogarnęło pozytywne szaleństwo i każdy prześcigał się w pomysłach. Tę energię wykorzystaliśmy w jednym słusznym celu. Pomagamy.

Wystarczyły chęci

Jesteśmy producentem bielizny. W porównaniu do wielu innych firm, mamy większe możliwości wsparcia służby zdrowia w trudnym okresie pandemii - i chcieliśmy to wykorzystać. Dostosowanie szwalni poszło gładko i bez problemu. Żeby zacząć, potrzebowaliśmy jedynie odpowiedniego surowca i dobrze zaprojektowanych masek. Kiedy stworzyliśmy projekt i materiały, nasze dzielne szwaczki ruszyły do pracy z ogromnym zapałem i zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. Na efekty nie trzeba było długo czekać :)

Szyjemy z zachowaniem środków bezpieczeństwa

Mniej szwaczek, większe odległości, maski i środki dezynfekujące. Przez kilka tygodni nasz zespół nie uszył ani jednego centymetra bielizny, ani jednego koronkowego wykończenia - szyliśmy wyłącznie maseczki, które przekazujemy służbie zdrowia i sprzedajemy również w naszym sklepie internetowym, odpowiadając tym samym na zapotrzebowanie naszych Klientów. Kiedy zwróciliście nam uwagę, że zauszniki w maskach są za krótkie - zareagowaliśmy od razu, dopieszczając projekt. Zawsze jesteśmy wdzięczni za feedback i ogromnie się cieszymy, że możemy na Was liczyć!

A jeszcze niedawno…

…polecaliśmy Wam naszą kolekcję wiosna/lato. Nadal jest dla Was oczywiście dostępna i wracamy powoli do regularnej produkcji, ale nigdy do głowy by nam nie przyszło, że z projektowania kolekcji bielizny na lato, płynnie przejdziemy w produkcję masek ochronnych. W sklepie nadal możecie kupić maski w kilku kolorach - bestsellerowej czerni i bieli, a także fluo pomarańczowym i żółtym oraz kwiatowym. Wszystkie są wygodne i mają uniwersalny rozmiar. Posłużą długo!

Przez bardzo długą (bo ciągnącą się od 1994 roku!) historię firmy, nie mieliśmy nigdy do czynienia z taką sytuacją. Cieszymy się, że nie musieliśmy się jej jedynie biernie przyglądać, że nie jesteśmy tylko świadkami wydarzeń - że możemy robić coś więcej. Dziękujemy również naszym Klientom, którzy nieustannie wspierali i wspierają nas w tym trudnym okresie, wybierając do swoich koszyków zakupowych polskie marki. To taka radość, że jesteście z nami!

Do dnia 26.05.2020 przekazaliśmy służbie zdrowia już ponad 1500 masek.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
pixel