-40% na wszystko z kodem: JUNE24

Kod został skopiowany do schowka!

Kulisy sesji zdjęciowej WL2020

2019-09-09
Kulisy sesji zdjęciowej WL2020
Niespełna dwa tygodnie temu wyruszyliśmy z dalekiej północy (Białegostoku, gdzie mieści się siedziba firmy GORTEKS) na dalekie południe - do Bielsko-Białej (gdzie siedzibę ma agencja fotograficzna, z którą współpracujemy), aby wziąć udział w sesji zdjęciowej przyszłej kolekcji Wiosna-Lato 2020.

 Pierwszy dzień sesji upłynął na zdjęciach produktowych na białym tle, mających na celu jak najrzetelniejsze pokazanie bielizny – jej kolorów, faktury, kształtu, dodatków, rodzaju ramiączek i zapięć. Tak, aby każdy, kto wejdzie na naszą stronę internetową z zamiarem kupna bielizny miał pewność, że otrzymany produkt będzie zgodny z tym, który figuruje na zdjęciu.

 Drugiego dnia przyszedł czas na zdjęcia wizerunkowe. Postawiliśmy na prostotę. Szara kanapa, nowoczesna lampa, delikatny bukiet kwiatów, a to wszystko w nowym, jasnym, nieco industrialnym studio agencji.

 Kolekcja Wiosna-Lato 2020 zapowiada się subtelnie i elegancko, dlatego też  zależało nam na tym, aby nie przytłoczyć delikatności prezentowanej bielizny zbyt ostrym i zobowiązującym otoczeniem.

 Czy osiągnęliśmy zamierzony efekt? Pozostawiamy to do Państwa oceny – pierwsze zdjęcia z sesji pojawią się już w listopadzie tego roku, a to dlatego, że podczas tej sesji zdjęciowej fotografowaliśmy również półgorset Charlize w wariancie na duże biusty w kolorze bordo.

    

    

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
pixel