-40% na wszystko z kodem: JUNE24

Kod został skopiowany do schowka!

Jaki rozmiar bielizny wybrać dla dziewczyny?

2022-12-01
Jaki rozmiar bielizny wybrać dla dziewczyny?

  Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia a trochę po nich Walentynki oraz Dzień Kobiet. Najbliższe miesiące będą obfitować w okazje do sprawiania prezentów swoim ukochanym. Do tego, że bielizna może być idealnym prezentem dla kobiety, nie musimy nikogo przekonywać. Pamiętajmy jednak, że bielizna poza podkreślaniem naturalnego piękna powinna być jak druga skóra – starannie dopasowana i mało wyczuwalna na ciele. Z tego właśnie powodu warto zadać sobie odrobinę trudu, by dobrać taką, która  spodoba się kobiecie i spełni swoje zadanie.  

 

Jaki rozmiar bielizny wybrać?

Potrzebne są dwa rozmiary: majtek oraz biustonosza. Najlepiej skorzystać z chwili, gdy nikogo nie będzie w domu. Lub przyczaić się, gdy ukochana np. będzie brała prysznic i… zajrzeć do jej szafy! Ewentualnie podejrzeć metki na suszącym się praniu – wówczas przyłapani na gorącym uczynku mamy alibi. Zawsze można powiedzieć, że sprawdzamy, czy pranie już wyschło. Nie ma innej rady. Bez dokładnego rozmiaru wybór bielizny jest jak loteria. Należy sprawdzić metki i zapisać lub zapamiętać rozmiar majtek oraz biustonosza (UE). Przykłady rozmiarów biustonoszy: 65D, 80A, 90F ­– potrzebne są obydwa człony . Niektóre modele biustonoszy oraz body występują w rozmiarówce konfekcyjnej (czyli np. 36 lub M) – przy ich wyborze zalecamy sprawdzanie tabeli rozmiarów na stronie, bowiem wiele kobiet nosi np. większy rozmiar dołu (przy bujnych biodrach) lub większy rozmiar  góry (zwłaszcza przy większych piersiach).    

 

Na zdjęciu model GABI. Jest dostępny w szerszej rozmiarówce, także dla Pań z dużym biustem.

 

Jaki model bielizny wybrać?

Trendy bieliźniane zmieniają się z roku na rok, ale klasyka jest ponadczasowa. Jeżeli nie mamy dużego rozeznania co do tego, co dokładnie może być w stylu obdarowywanej osoby, komplety koronkowe lub haftowane w kolorach: czarnym, czerwonym i kremowym lub białym będą zawsze bezpiecznym rozwiązaniem. Dla bardzo drobnych dziewczyn śmiało można wybierać modele staników bez drutów (Milano, Luna), jednak dla kobiet z większymi piersiami prawdopodobnie lepszym rozwiązaniem będą modele usztywniane, półusztywniane lub miękkie z drutami – np. nasz bestsellerowy model Pamela.    

 

Nasz bestseller - body PORTO

 

A co jeżeli i tak źle wybiorę?

Pomimo trudu, jaki został włożony w pozyskanie informacji o dokładnym rozmiarze bielizny nadal istnieje ryzyko, że wybrany fason nie będzie odpowiedni. Warto na wszelki wypadek przygotować się na taką możliwość i zachować paragon za zakupy. Bieliznę, która została tylko zmierzona i nie nosi śladów użytkowania można zwrócić w ciągu 30 dni. Kobieta z pewnością doceni takie przyszłościowe myślenie, a idealny komplet otrzymany kilka dni później jest z pewnością lepszy niż ten, który będzie zostawiony pomimo tego, że nie leży tak, jak powinien i pozostanie pięknym, nieużytecznym prezentem skazanym na wieczność na dnie bieliźniarki.    

 

Na zdjęciu model MISTRESS

 

  Drogie czytelniczki, jeżeli tu jesteście – prześlijcie ten krótki tekst swoim partnerom. Pomimo najszczerszych chęci nasz Dział Obsługi Klienta nie zawsze jest w stanie pomóc w sytuacji, gdy dzwoni do nas pełen dobrych intencji Mąż, który zapytany o rozmiar, informuje, że Żona jest bardzo szczupła i ma średniej wielkości piersi :)

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2022

Polecane

Pamela biustonosz miękki z haftem

Pamela biustonosz miękki z haftem

134,99 PLN brutto/1szt.Cena regularna 194,99 PLN brutto/1szt.
Charlize półgorset push-up koronkowy

Charlize półgorset push-up koronkowy

124,99 PLN brutto/1szt.Cena regularna 184,99 PLN brutto/1szt.
pixel