-40% na wszystko z kodem: JULY24

Kod został skopiowany do schowka!

Jaki kolor bielizny wybrać? Co kolor bielizny mówi o Tobie?

2019-05-20
Jaki kolor bielizny wybrać? Co kolor bielizny mówi o Tobie?
Bielizna to wyjątkowa część kobiecej garderoby, stanowiąca uzupełnienie całej stylizacji. W dzisiejszych czasach jest ona coraz częściej eksponowana, a nie jak do tej pory szczelnie schowana pod warstwą ubrań. Dlatego też, jej wybór (kolor, fason) stanowi bardzo ważną kwestię. Czym się kierujemy podejmując decyzje?

Wybór koloru bielizny jest często podyktowany względami praktycznymi. Posiadając bieliznę w kilku podstawowych kolorach możemy być pewne, że będziemy mogły ją dopasować do każdego ubioru. Do najpopularniejszych kolorów bielizny zalicza się czerń, biel, czerwień, granat oraz róż. Ostatnio widać także coraz większe zainteresowanie bielizną cielistą.


Decyzje, które na co dzień podejmujemy, w znacznej mierze uwarunkowane są naszą osobowością. Nawet z pozoru nieistotne preferencje, jak te dotyczące wyboru koloru bielizny, mogą powiedzieć wiele o naszym charakterze.

Sprawdźmy zatem, co można wywnioskować na podstawie odcienia bielizny, który nosimy najczęściej.

  • Czerń - ten kolor bielizny wybierają kobiety namiętne i jednocześnie praktyczne. Przeważnie dominują w relacji z partnerem, co przekłada się na fakt, że zawsze muszą postawić na swoim. Niechętnie okazują swoje słabości i dzielą się emocjami, nawet z najbliższymi. Nie można jednak odmówić im ambicji i uporu w dążeniu do wyznaczonego celu. To typowe indywidualistki, które lubią pokazywać niezależność. W związku są przeważnie bardzo zaangażowane, choć rzadko pozwalają sobie na podejście emocjonalne. W ofercie GORTEKS szczególnie popularne biustonosze w kolorze czarnym to: Charlize/PG1, Pamela/B2Marilyn/B2 oraz Luna/B4.
  • Biel - kobiety o łagodnym usposobieniu wybierają najczęściej bieliznę w kolorze białym. Są pewne swojej kobiecości, dlatego nie wstydzą się naturalnego wyglądu. Najważniejsza jest dla nich miłość i troska o drugą osobę. Od partnera wymagają uczciwości, same także odwdzięczają się prostolinijnością. Delikatną, czystą biel można znaleźć w modelach Yvette/B4Linda/B1Elise/B4 firmy GORTEKS.
  • Granat - bielizna w odcieniach błękitu i granatu wybierana jest przez niepoprawne romantyczki, które lubią się wyróżniać. Indywidualizm i niezależność są dla nich bardzo ważne, co chętnie pokazują poprzez oryginalny ubiór. Piękne granatowe koronki w modelu Paris/B2 jaki i Edith/B4 na pewno przypadną do gustu wielbicielkom tego koloru. Natomiast błękit z modelu Nice/B1 zauroczy nie jedną Panią swą barwą i subtelnością.
  • Czerwień - to kolor namiętności, nic więc dziwnego, że kobiety, które wybierają bieliznę w tym odcieniu, są niezwykle zmysłowe. Mnóstwo w nich pozytywnej energii, którą chętnie zarażają innych. Co więcej, są świadome swojej urody i potrafią ją wykorzystać. Firma GORTEKS tworzy uwodzicielską bieliznę w czerwieni, którą można znaleźć w modelach Scarlet/B3Stella/B1 oraz Desire/B2.
  • Róż - kolor różowy kojarzony jest głównie z niewinnością. Panie preferujące bieliznę w tym odcieniu lubią być w centrum uwagi. Partnerzy muszą poświęcać im wiele uwagi i bez przerwy adorować. Znane są także ze zmiennego charakteru. Potrafią się jednak poświęcić w każdej dziedzinie życia. Delikatne róże jaki i ich intensywniejsze odcienie pięknie prezentują się w modelach Hope/B4, Latina/B4Paola/B1 oraz Provance/B3.

Przy doborze bielizny najważniejsze jest aby była ona zgodna z naszym stylem – wtedy z pewnością będziemy czuć się w niej pięknie i komfortowo.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2019

Polecane

Yvette biustonosz usztywniany biały

Yvette biustonosz usztywniany biały

134,99 PLN brutto/1szt.Cena regularna 194,90 PLN brutto/1szt.
Charlize półgorset push-up koronkowy

Charlize półgorset push-up koronkowy

124,99 PLN brutto/1szt.Cena regularna 184,99 PLN brutto/1szt.
pixel