-40% na wszystko z kodem: JUNE24

Kod został skopiowany do schowka!

Co mówi o Tobie sposób zakładania biustonosza?

2020-09-20
Co mówi o Tobie sposób zakładania biustonosza?
Co kobieta, to inny styl. Różnimy się w ogólności, różnimy się w detalach i w takich codziennych, małych drobiazgach - wszystko to buduje naszą osobowość, składa się w tę wyjątkową mieszankę, jaką jesteśmy. Kobiety, które malują się do łóżka, kobiety, które uwielbiają palenie świec, kobiety spontaniczne i perfekcjonistki, lubiące piwo lub wino, szminkę czerwoną lub różową, a także takie, które…zakładają stanik w zupełnie inny sposób.

Specjalistka od mowy ciała Patti Wood twierdzi, że to, jak zakładamy biustonosz, wiele mówi o tym, jakimi kobietami jesteśmy. A my, cóż… nie mogliśmy Wam o tym nie donieść!

Zapinasz biustonosz na plecach?

Według Patti jesteś…tradycjonalistką. Otaczasz troską innych, jesteś przyjacielska i lubiana oraz wierna zasadom, które wyniosłaś z domu. Nie lubisz zmian, a zanim coś zrobisz, musisz wszystko przemyśleć: nawet kilka razy!

Zapinasz biustonosz na brzuchu, a potem go obracasz

Patti uważa, ze jesteś charyzmatyczna, wpływowa i uwielbiasz być w centrum uwagi. Zapinasz biustonosz z przodu, aby upewnić się, że leży idealnie, a Ty wyglądasz bajecznie. Jesteś osobą zabawną i lubisz wyzwania. Nie sposób się z Tobą nudzić!


Wybierasz biustonosze z zapięciem z przodu

Jesteś kierowcą z charakterem. Uwielbiasz przewodzić, zawsze działasz szybko i spontanicznie, nie znosisz marnowania czasu. Boisz się utraty kontroli - w każdym aspekcie swojego życia. Doceniasz u ludzi odwagę, a nuda wie, że nie ma w Tobie bratniej duszy.

Zapinasz stanik przed założeniem i wkładasz go przez głowę

Patti Wood uważa, że jesteś korektorką - czyli perfekcjonistką, która w życiu nic nie pozostawia przypadkowi. Bierzesz życie w swoje ręce i dobrze Ci z tym! W dodatku masz naturę analityczną. I nie lubisz skupiać na sobie uwagi.

Pasuje…jak ulał? :)

Nie wiemy, co uważacie i czy Wasze przyzwyczajenia związane z noszeniem bielizny rzeczywiście odzwierciedlają Wasz charakter, ale w naszej żeńskiej części Zespołu Gorteks sprawdziło się to…raczej średnio ;) W końcu (choć nie mamy na to żadnych badań) większość z nas zakłada biustonosz raczej tradycyjnie (na plecach), a nie można powiedzieć, że wszystkie z charakteru jesteśmy takie podobne ;)


Biustonosze dla każdej kobiety

Niezależnie od tego, jak lubisz zakładać stanik, w naszym sklepie znajdziesz wiele interesujących biustonoszy w przeróżnych stylach, fasonach i wzorach. Każda nowa kolekcja to powiew świeżości, inspiracja najnowszymi bieliźniarskimi trendami i szeroka paleta biustonoszy, wśród których (mamy nadzieję!) każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Eleganckie, seksowne, koronkowe, ślubne, cieliste… aż ciężko podjąć decyzję!
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2020
pixel