-40% na wszystko z kodem: JUNE24

Kod został skopiowany do schowka!

Braletki – aktualny must have!

2018-06-20
Braletki – aktualny must have!
Braletki to zupełnie miękkie biustonosze, które zapewniają komfort, modny look i seksapil. Prezentują się wyśmienicie pod nieco przeziernymi materiałami lub casualowymi koszulami. Etymologia słowa wywodzi się z języka francuskiego (bralette) i oznacza zbudowany z trójkątów, koronkowy top. Od klasycznych biustonoszy różnią się głównie tym, że nie posiadają fiszbin i, z reguły, charakteryzuje je rozmiarówka konfekcyjna (tj. 36,38,40…).

Trend na naturalność


Braletki to bieliźniana odpowiedź na panujący powszechnie trend na naturalność i całkowitą akceptację swojego ciała. Kobiety zamiast sztucznie powiększać i unosić piersi biustonoszami push-up, masowo pozbawiają swoje staniki dodatkowych wkładek, usztywnień i fiszbin, aby ponownie móc poczuć się zupełnie swobodnie. Każda z nas lubi odetchnąć z ulgą, jak tylko uda jej się zrzucić biustonosz po ciężkim dniu pracy.

Biustonosze bez fiszbin od GORTEKS


Firma GORTEKS w swojej ofercie wprowadziła już dwa modele typu bralette – to model Desire oraz model Mila. Desire ma regulowany obwód, miseczki wykonane całkowicie z koronki, Mila natomiast posiada miseczki z beżowej siateczki z zalotną, czarną aplikacją w centrum. Desire sprzedawany jest w rozmiarówce konfekcyjnej, a Milę można kupić w standardowej dla GORTEKSu rozmiarówce push-up.

koronkowa braletka Desire braletka z aplikacją Mila


W kolekcji JZ2018 GORTEKS zaproponuje nam jeszcze jeden model bez fiszbin – Lunę. Prawda, że urocza?

braletka Luna nowość JZ2018

 

Braletki – nie dla wszystkich?


Beyonce wstawiając na swojego Instagrama zdjęcia w koronkowych staniczkach bez fiszbin chyba na dobre przekreśliła ten mit. Każdy, kto chce poczuć wolność i swobodę może założyć braletkę! Faktem jest natomiast, że Panie z bardzo dużymi biustami ciągle czekają na ten idealny model bez fiszbin. Firmy bieliźniarskie zachodzą w głowę, jak sprawić radość tym najbardziej „biuściastym”. Przy niewielkim biuście jego swobodne podtrzymanie przez delikatną braletkę nie przekreśla normalnego funkcjonowania posiadaczki biustu w ciągu dnia, jednak przy biuście dużo większym – może wprawiać w dyskomfort.

Trzymamy zatem kciuki, aby GORTEKS wypuścił model bezfiszbinowy dla Tych najbardziej wymagających Klientek!
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
pixel