-40% na wszystko z kodem: JUNE24

Kod został skopiowany do schowka!

Biustonosz push-up – powiększenie i uniesienie

2019-08-23
Biustonosz push-up – powiększenie i uniesienie
 

Biustonosz push-up w naszej firmie oznaczony jest symbolem „B1”.

Biustonosze push-up największą popularnością cieszą się wśród kobiet drobnej budowy. Posiadaczki niedużego biustu często postrzegają swoje piersi jako zbyt małe i pragną je optycznie powiększyć. Jest to możliwe dzięki specjalnej konstrukcji biustonosza, a także dodatkowym wkładkom, które unoszą, zbierają i modelują biust, dając efekt wizualnego powiększenia. Wbrew pozorom, z zalet biustonosza push-up mogą korzystać także Panie z większym biustem. W ich przypadku ten typ biustonosza ma przede wszystkim za zadanie uwydatnić i wyeksponować piersi poprzez ich dodatkowe uniesienie i zebranie do środka

Magia wkładek wewnątrz miski

 Większość biustonoszy push-up dostępna jest w opcji z wyjmowanymi wkładkami, które są umieszczone w specjalnych kieszonkach wewnątrz miski. Wkładki te w biustonoszach push-up marki GORTEKS mają grubość około 3mm. W zależności od potrzeby można je wymienić na „grubsze”, lub w ogóle z nich zrezygnować. W sekcji Akcesoria na naszej stronie internetowej dostępne są wkładki wykonane z różnych surowców o różnych wielkościach, grubościach. Umożliwiają jak najlepsze dopasowanie pożądanego uniesienia. Warto wspomnieć, że są też świetnym rozwiązaniem dla Pań, które mają asymetryczne piersi. W tym wypadku należy dobrać rozmiar biustonosza do większej piersi, a pod mniejszą umieścić wkładkę. Takie rozwiązanie sprawdzi się jednak tylko wtedy, gdy asymetria jest nieduża.

Flagowe konstrukcje push-up marki GORTEKS

 W ramach biustonoszy push-up marki GORTEKS występuje kilka bestsellerowych konstrukcji, które posiadają nieco inne właściwości i sprawdzą się przy innych typach biustów:

B-103 - tzw. "niski środek" - biustonosz push-up z obniżonym środkiem (na wysokości mostka), dobrze sprawdzi się wśród Pań z szerzej rozstawionym biustem, mniejszym biustem i wystającym mostkiem. Występuje np. w modelach: Stella, Melanie i Porto.

B-101 - ten rodzaj konstrukcji ładnie zaokrągla piersi, lepiej sprawdza się przy nieco pełniejszych "górą" biustach. Przykład modelu na tej konstrukcji, to Celine.
B-107 – to push-up'owa bardotka. Jej główną zaletą jest to, że ładnie unosi biust ku górze. Lepiej sprawdzi się przy biustach pełnych "górą", zarówno tych jędrnych, jak i tych mniej jędrnych. Konstrukcja B-107 ma dość nietypową miskę, składającą się z 3 części zszytych ze sobą pionowo. Świetnie pasuje do głębokich dekoltów (biustonosz unosi biust jednocześnie pozostając niewidocznym). Ta konstrukcja została wykorzystana np. w modelu Dita.


Półgorset push-up Charlize/PG1

Pógłorsety – z czym to się je?

 W ofercie marki GORTEKS warto zwrócić uwagę na półgorsety push-up. Jest to ciekawe rozwiązanie - coś pomiędzy gorsetem, a biustonoszem. Na półgorsety decydują się Panie, które lubią bardziej fikuśną i ozdobną bieliznę lub chciałyby ukryć nadmiar ciała pod biustem. Wśród półgorsetów push-up marka GORTEKS posiada dwie główne konstrukcje:

PG-101 - dostępna między innymi w modelach Ciao i Jackson. Ten półgorset układa piersi w podobny sposób jak konstrukcja B-101.

PG-103 – świetnie sprawdza się na biustach szerzej rozstawionych i z odstającym mostkiem. Dobrze leży na małym, jak i średnim biuście. Jest to zdecydowany bestseller marki. Aktualnie występuje w modelach Paris oraz Charlize.

Biustonosze modelowane termicznie – czy to też push-up?

 W swojej ofercie GORTEKS ma dostępny także biustonosz typu push-up z miską formowaną termicznie. W tych biustonoszach dodatkowe wypełnienie stanowi integralną część całej miseczki – nie można go wymienić ani wyjąć. Biustonosze modelowane termicznie oznaczane są symbolem B5, natomiast B-501 to konstrukcja z wbudowaną wkładką push-up. GORTEKS aktualnie posiada jeden model tego typu. Carla to biustonosz gładki, basicowy występujący w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym oraz cielistym. Model ten najlepiej sprawdzi się przy biustach średniej wielkości, zarówno tych jędrnych jak i tych, które utraciły już swoją jędrność.

 Mamy nadzieję, że powyższy przewodnik pomoże w doborze tej najwygodniejszej i dobrze dobranej do rodzaju piersi konstrukcji push-up.
Biustonosz formowany termicznie Carla/B5
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019

Polecane

Carla biustonosz push-up gładki

Carla biustonosz push-up gładki

124,99 PLN brutto/1szt.Cena regularna 189,99 PLN brutto/1szt.
Luna biustonosz push-up w paski

Luna biustonosz push-up w paski

114,99 PLN brutto/1szt.Cena regularna 174,99 PLN brutto/1szt.
Charlize półgorset push-up koronkowy

Charlize półgorset push-up koronkowy

124,99 PLN brutto/1szt.Cena regularna 184,99 PLN brutto/1szt.
pixel