-40% na wszystko z kodem: JUNE24

Kod został skopiowany do schowka!

Bieliźniane postanowienia noworoczne

2023-01-05
Bieliźniane postanowienia noworoczne

Koniec starego i początek Nowego Roku to czas, gdy wiele z nas patrzy na wszystko z dystansu, oceniając i rozliczając siebie z tego, jak wygląda nasze życie. Utrata wagi, ukończenie kursu czy poświęcanie więcej czasu bliskim, to popularne postanowienia noworoczne. My, jako producent bielizny podsuwamy Wam kilka pomysłów na mniejsze i większe rozwiązania oraz drobne bieliźniane nawyki, które ułatwią życie.  

 

 

Selekcja w bieliźniarce

Prosty sposób na dobre samopoczucie? Porządki w szafie i obowiązkowo w bieliźniarce! Jako pierwsze śmiało można odrzucać rzeczy, które mają nieprawidłowy rozmiar oraz te, które są niewygodne, marnej jakości oraz wszystkie inne, których nie chciałabyś na sobie widzieć w swoim nowym, idealnym życiu w 2023 roku ;) Ustalenie sobie daty ukończenia zadania na wiele osób wpływa motywująco, więc warto to zrobić.    

 

 

Utrzymywanie chaosu w ryzach? Nic prostszego!

Czy dosłownie kilka akcesoriów za kilkanaście złotych może zmienić życie? Nie. Ale w połączeniu z odrobiną samodyscypliny mogą ułatwić zabiegane poranki i zmniejszyć ilość porannego stresu. Najprostsze organizery do szuflad pomogą wygospodarować przestrzenie na rozdzielenie np. stringów od fig (najbardziej przydatne w przypadku, gdy mamy dużo gładkiej bielizny w jednym, lub dwóch kolorach), a składanie skarpetek w pary podczas zdejmowania z suszarki trwa zaledwie chwilę. W idealnym świecie warto także zwijać rajstopy, dzięki czemu zmniejszy się ryzyko pojawienia się zaciągnięć. Składając bieliznę, jednocześnie porządkujemy nie tylko bieliźniarkę, ale i myśli. Sprawdzone!      

 

 

Konsumpcjonizm w pełnej krasie! Wyrzuć i kup nową bieliznę!

Zapewniamy jednak, że dobrze dobrana, wysokiej jakości bielizna nie będzie wydatkiem, którego pożałujesz. Warto przez kilka dni spokojnie zastanowić się nad tym, czego nam brakuje w bieliźniarce. Może okazać się, że w zeszłym roku nasze stylizacje uległy zmianie i np. do nowych spódnic zdecydowanie lepiej wyglądałyby majtki bezszwowe. Poza tym – przecież zasługujesz na wygodne majtki :) Pomocny w zbudowaniu solidnej bazy może okazać się jeden z naszych poprzednich artykułów dotyczący „Bielizny kapsułowej.

 

 

Odpowiednia opieka

Chociaż w Nowym Roku pokusa, by wrzucić bieliznę do pralki razem z innymi podobnymi kolorami będzie taka sama, jak w zeszłym – zalecamy jej nie ulegać. Woreczek, kula do prania i chusteczki ochraniające kolor będące pod ręką z pewnością pomogą zwalczyć niechęć do poświęcania czasu na uważność względem bielizny. Niech więc nie będą schowane głęboko w szafce, warto znaleźć im miejsce w najbliższej okolicy pralki. Zapewniamy, że trud się opłaci – biustonosze z drutami, czy śnieżnobiałe majtki z pewnością odwdzięczą się dłuższym czasem użytkowania.    

 

 

Nowy Rok, nowa ja

Planujesz być lepszą wersją siebie w Nowym Roku? Na wszelki wypadek małe przypomnienie od nas: Pamiętaj, że nie ma bałaganu, którego nie można uporządkować i nie ma biustu, na który nie da się dobrać idealnego biustonosza. W Nowym Roku życzymy Wam przede wszystkim zdrowia oraz radości, a także cierpliwości i siły do wprowadzania w życie Waszych wymarzonych postanowień!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023

Polecane

Worek do prania bielizny

Worek do prania bielizny

31,90 PLN brutto/1szt.
Carla biustonosz push-up gładki

Carla biustonosz push-up gładki

124,99 PLN brutto/1szt.Cena regularna 189,99 PLN brutto/1szt.
Zara biustonosz miękki bez fiszbin

Zara biustonosz miękki bez fiszbin

124,99 PLN brutto/1szt.Cena regularna 184,90 PLN brutto/1szt.
pixel