-40% na wszystko z kodem: JUNE24

Kod został skopiowany do schowka!

Backstage sesji Wiosna-lato 2022

2021-09-10
Backstage sesji Wiosna-lato 2022

Nie mogliśmy się doczekać, aby Wam o tym napisać! Po dopięciu szczegółów kolekcji Wiosna-Lato 2022 na ostatni guzik i finalnych poprawkach konstrukcyjnych przyszedł czas na sesję zdjęciową nowych modeli.  

 

 

 

 

Co ciekawego pojawi się przyszłego lata?

Niech nagłówek Was nie zmyli! Pierwsze modele powinny wejść do sprzedaży już w styczniu 2022, także na kolekcję Wiosna-Lato 2022 wcale nie trzeba będzie tak długo czekać!

W przyszłej kolekcji natraficie na letnie, kolorowe biustonosze, ale też klasyczne – wykonane z kremowych, czarnych i beżowych materiałów. Od lat zauważamy tendencję, że nasze Klientki cenią sobie przede wszystkim bazowe kolory i eleganckie, acz proste i funkcjonalne rozwiązania. Większość z nich postawiona przed wyborem: jasny, czy czarny stanik – wybierze ten drugi, stąd przyszła WL2022, choć letnia – obfituje również w ciemne barwy. Zadbaliśmy o to, żeby w kolekcji znalazły coś dla siebie zarówno fanki koronek i kropek, jak i gładkich materiałów. Jak zwykle nie zabraknie też kwiatowych motywów.  

 

Behind the scenes

Za oknami schyłek lata, jarzębiny czerwienieją, a my postanowiliśmy przenieść się w studio do słonecznej Portugalii. Można? Można!

W scenografii postawiliśmy na eleganckie dodatki z naturalnych surowców: wiklina, len, bawełna. Nie zabrakło też kaktusów, kto odwiedził południową Portugalię ten wie, że jest to nieodłączny element tamtejszej scenerii. Zleżało nam, żeby na zdjęciach wyczuwalny był klimat gorącego, beztroskiego lata, ciepłej, słonej wody, luzu i uśmiechu.  

 

 

 

 

 

1, 2…3!

Tym razem na zdjęcia zaprosiliśmy aż trzy modelki, aby jeszcze lepiej pokazać Wam, że naszą bieliznę można dobrać na różne sylwetki i biusty. Wiolę i Olgę z pewnością dobrze już znacie z poprzednich kampanii, tożsamość trzeciej modelki zdradzimy już niebawem.

Jak zauważyliście w ostatnim czasie, staramy się popierać naturalność w każdej postaci, dlatego uroda dziewczyn była podkreślona jedynie bardzo delikatnym makijażem.

Dzięki ogromnej pracy i zaangażowaniu agencji Cinematic Production z którą współpracujemy już od paru sesji zdjęciowych udało nam się osiągnąć zamierzone efekty i nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli się nimi w pełni pochwalić!  

 

Poniżej kilka zdjęć z planu zdjęciowego.. Dla spragnionych nowości – na zdjęciach można podejrzeć kilka modeli, żeby wiedzieć na co czekać w sezonie WL2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021
pixel