-35% na wszystko z kodem: FINAL24 Skorzystaj już dziś!

Back to basics - poznaj moc bielizny klasycznej!

2019-08-08
Back to basics  - poznaj moc bielizny klasycznej!

Bielizna klasyczna – czyli jaka?

Zastanówmy się jaka bielizna kwalifikuje się do miana „bieliźnianego klasyka”? Z pewnością taka, którą nosimy na co dzień, a nie „od święta”. To te nasze ulubione, najwygodniejsze biustonosze, których nie zdejmujemy nawet po powrocie do domu. Biustonosze, które „znikają” pod ubraniem dając nam poczucie komfortu.

GORTEKS posiada w swojej ofercie dwie zupełnie gładkie i bezszwowe, formowane termicznie propozycje. Są to modele Venus i Carla. Venus występuje w czerni i beżu, nadaje piersiom piękny, naturalny kształt. Carla natomiast, wywołuje delikatny efekt push-up dzięki specjalnemu uformowaniu miski. Carlę można kupić w trzech kolorach – beżowym, białym i czarnym.

Prawdziwe klasyki

Prawdziwe klasyki GORTEKSU to biustonosze, które są w naszej ofercie od blisko 20 lat. Mamy tu na myśli modele Yvette, G-246G-058 i Lindę. Są to fasony, które niezmiennie ujmują kobiety swą prostotą i elegancją zarazem. Od początku istnienia cieszą się dużą popularnością i z reguły wybierane są przez nasze Klientki jako bielizna na co dzień. Panie, które decydują się na jeden kolor np. biustonosza Yvette z reguły na nim nie poprzestają i zaopatrują się we wszystkie dostępne warianty kolorystyczne tego modelu.

Nowa baza

Naszymi najświeższymi nowościami, które świetnie wpisują się do zacnego grona biustonoszy klasycznych są modele Elise i Luna.
Elise to model wzorowany na konstrukcji biustonosza G-058, który dzięki wykorzystaniu innych surowców, wyokrągleniu miski dobrze sprawdza się przy naprawdę dużych biustach, jest wytrzymały i świetnie się pierze.

Luna z kolei, to model z kolekcji Jesień-Zima 2018, który tak spodobał się naszym Klientkom, że nie pozostało nam nic innego, jak dodanie go do Kolekcji Klasycznej, którą sprzedajemy przez okrągły rok. Poza dobrymi konstrukcyjnie biustonoszami, Luna to też zjawiskowe i wygodne figi wysokie oraz bardzo zmysłowe body.

Miękkie klasyki

Do miękkich klasyków z pewnością można zaliczyć takie modele jak Marilyn i Adele. Przypadną one do gustu Paniom lubiącym wygodę.
Marilyn lekko unosi biust i pozostawia go raczej w naturalnym kształcie. Model Adele z kolei sprawia, że piersi są bardziej wyokrąglone.

Klasyczne modele w bazowych kolorach są uniwersalne i praktyczne, dlatego warto mieć je w swojej bieliźniarce. A Wy, jaką bieliznę nosicie najchętniej i za co ją lubicie?


Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019

Polecane

Yvette biustonosz usztywniany czarny

Yvette biustonosz usztywniany czarny

129,99 PLN brutto/1szt.Cena regularna 159,90 PLN brutto/1szt.
Carla biustonosz push-up gładki

Carla biustonosz push-up gładki

114,99 PLN brutto/1szt.Cena regularna 154,90 PLN brutto/1szt.
Elise biustonosz usztywniany beżowy

Elise biustonosz usztywniany beżowy

109,99 PLN brutto/1szt.Cena regularna 149,90 PLN brutto/1szt.
Venus biustonosz usztywniany gładki

Venus biustonosz usztywniany gładki

139,99 PLN brutto/1szt.Cena regularna 174,90 PLN brutto/1szt.
pixel